Fotografia

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną fotografią.

Wykonujemy zdjęcia ślubne (i inne okolicznościowe), portrety, reportaże (również na zlecenia firm dokumentujemy różne ważne wydarzenia) a także zdjęcia produktowe (do różnych wydawnictw) i reklamowe. Dysponujemy własnym mobilnym studiem fotograficznym, umożliwiającym nam wykonywanie zdjęć w każdym miejscu i w każdych warunkach.

Wykonujemy zdjęcia ślubne i weselne.

W swojej ofercie mamy m.in. tradycyjne, personalizowane (dostosowane specjalnie do Państwa życzenia) albumy ślubne wykonane z najlepszych materiałów (wiele wzorów okładek, możliwość oprawy w skórę naturalną, Państwa zdjęcie na okładce itp.). Wykonujemy także najwyższej jakości FOTOALBUMY (w różnych wariantach wielkości albumu, jego oprawy, ilości stron i rodzaju papieru fotograficznego w nim użytego). Drukujemy także FOTOKSIĄŻKI. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w siedzibie firmy.

Wykonujemy zdjęcia portretowe.

Fotografujemy w różnych miejscach w tym w plenerze oraz we własnym studio. Zawsze z radością i pasją podejmujemy się wykonywania portretu, traktując ten rodzaj fotografii ze szczególnym uczuciem i zaangażowaniem. Z tego też względu nie traktujemy fotografii portretowej jako źródła dochodu, a raczej jako okazję do opowiedzenia za pomocą zdjęcia, czyjejś indywidualnej historii.

Nasze atuty:

– fotograficzne wykształcenie,
– wieloletnie doświadczenie w branży fotograficznej,
– pasja, zaangażowanie i kreatywność,
– każde zlecenie traktujemy w indywidualny i niepowtarzalny sposób,
– nieustannie poszerzamy swoje umiejętności i ofertę,
– pracujemy na profesjonalnym sprzęcie marki NIKON, – fotografia jest dla nas przede wszystkim wielką pasją, a nie tylko okazją do zarobku,
– przez lata wypracowaliśmy swój własny, indywidualny styl,
– nie tylko fotografujemy, ale uczymy innych robić wspaniałe zdjęcia, prowadząc zajęcia z fotografii w Krośnieńskim Kółku Fotograficznym KUŹNIA ŚWIATŁA (zachęcamy do odwiedzenia strony www.kuzniaswiatla.pl).

Na naszej stronie prezentujemy tylko ułamek naszego fotograficznego dorobku. Zachęcamy do kontaktu z nami odwiedzenia nas (najlepiej po uprzednim, telefonicznym kontakcie) w siedzibie naszej firmy i zapoznanie się na miejscu z pełną, dostosowaną do Państwa potrzeb, ofertą.

Przewiń na górę