slide-kolo-1

Firma GRAFFIA powstała w 2008 roku. Od początku swojego istnienia zajmujemy się branżą poligraficzno-wydawniczą. Współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami.


Zaufali nam m.in. Centrum dziedzictwa Szkła, Nowe Podkarpacie – tygodnik regionalny, Krosglass, Delikatesy Centrum, SPEED, Podkarpackie Ciacho z Jasionowa, MPGK Krosno, ZPRE Jedlicze, ITV ciastkarnia i piekarnia Miejsce Piastowe, Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie, Krośnieńska Dyrekcja Inwestycji, Agencja dziennikarska REPORTER z Krosna, Polskie Stowarzyszenie Sportu po Transplantacji, BDCenter z Rzeszowa, Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu z Krosna, Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu, gminy: Korczyna, Jedlicze, Osiek Jasielski, Haczów, Wojaszówka, krośnieńskie parafie: Polanka, fara, oo. kapucyni, Zgromadzenie Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera oraz wiele innych podmiotów gospodarczych, instytucji samorządowych, szkół, fundacji, stowarzyszeń i osób prywatnych.
Wart podkreślenia jest fakt, że z wieloma klientami współpracujemy od lat, co jest dowodem na wysoką jakość naszej pracy.
Wydaliśmy kilkadziesiąt różnego rodzaju publikacji książkowych. Składamy i projektujemy kilkanaście różnych periodyków: tygodnik regionalny Nowe Podkarpacie, miesięczniki i kwartalniki o różnej treści, szacie graficznej i objętości. Zaprojektowaliśmy wiele folderów, katalogów, ulotek i plakatów reklamowych.
Działając na lokalnym  rynku współpracujemy z regionalnymi drukarniami i dostawcami.


Jesteśmy elastyczni, potrafimy dopasować się do oczekiwań klienta. Stale podnosimy nasze kwalifikacje oferując wysokiej jakości usługi w atrakcyjnej cenie.


Nasze wieloletnie doświadczenie, grono profesjonalnych współpracowników i zadowolonych klientów pozwala nam zaprosić i Państwa do współpracy.

Please publish modules in offcanvas position.